Produkty s nanovláknovou membránou RESPILON® 

…spoľahlivá ochrana vášho zdravia

 

Na slovenský trh prinášame unikátnu technológiu 3. tisícročia, ktorá prevracia štandardy ochrany ľudského zdravia. Nanovláknová membrána RESPILON® je výsledkom mnohoročného výskumu európskych vedcov. Vytvára mechanickú bariéru s výnimočnými filtračnými schopnosťami, ktorá zabraňuje prenikaniu škodlivých častíc – či už do vašich pľúc, domova alebo lôžkovín. Garantom kvality je výrobca membrány: britská spoločnosť Redspeare.

Ako RESPILON®funguje?

 

RESPILON® je extrémne hustá sieť z nanovlákien 1000x tenších než ľudský vlas. Štruktúra membrány je taká hustá a odolná, že zachytí i najmenšie pevné a kvapalné častice. To všetko pri dokonalej priedušnosti vzduchu. Čo to znamená v praxi? Pórmi v membráne neprenikne prach, smog ani peľ, plesne ani roztoče. RESPILON® vás spoľahlivo ochráni pred chorobami, alergiami i znečistením.

 

        

Nanovláknová membrána RESPILON AIR®

…pre váš domov bez smogu a alergénov

 

Nanovláknová membrána do okien RESPILON AIR® prináša novú úroveň ochrany vášho domova pred škodlivinami z ovzdušia. Zabudnite na siete, ktoré dom či byt ochránia iba pred hmyzom. RESPILON AIR® okrem neho zachytí aj smog, peľ, prach, baktérie a dažďovú vodu. krem toho do interiéru nevpustí plesňové alergény, ktoré pri vetraní dovnútra bežne prenikajú a spôsobujú nebezpečné choroby. RESPILON AIR® tak chráni zdravie celej vašej rodiny a prispieva k tomu, aby sa váš domov stal tým najpríjemnejším miestom pre život.

 

ideálne riešenie pre alergikov

vetrajte celý deň bez toho, aby ste dovnútra vpustili jedinú škodlivú časticu

vďaka membráne sa v domácnosti usadzuje omnoho menej prachu, takže nemusíte upratovať tak často

prevencia pred vznikom astmy i ďalších závažných ochorení vrátane rakoviny pľúc

Zbavte sa nezvaných hostí už dnes…

 

 smog  prach  peľ  hmyz   dažďová voda  poletujúce spóry plesní  spóry huby

                                        

Created by Double B – Business, s.r.o. © Rakum 2019

Back to top